Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Larp na Setliku III – Záznam člena hvězdné flotily

ne 28. dubna 2013      autor: Sokar      přečteno: 4399x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

viceadmirál Shane
Shane - ne 28. dubna 2013 - 18:37
Report důstojníka Sokara je velmi výstižný. Makisté sice způsobili jeho týmu bolestivé ztráty, ale i tak se členům Hvězdné flotily podařilo shromáždit velmi cenné informace, které Federaci pomohou v dalších misích.

Věřím, že všichni zúčastnění a přeživší důstojníci brzy zúročí nabyté zkušenosti a další mise již bude o hodně úspěšnější.

Admirál Xyll
For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
admirál flotily Iconer
Iconer - ne 28. dubna 2013 - 18:56
Díky za Report... :-)

P.S. přeběhlík Iconer byl zastřelen ve finální přestřelce skupinkou Orionců vedenou kapitánem Flashem
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kadet Grit_du_Alatriste
Grit_du_Alatriste - ne 28. dubna 2013 - 21:51
Jo je to moc pěkný jen o tanku Gritanku se nemluví :-D
Není důležité co si o mě kdo myslí, důležité je co si myslím já!
admirál flotily omi
omi - po 29. dubna 2013 - 08:40
No já ti fakt nevím:
- Účel zkrátka světí prostředky
- Jelikož se nepodařilo dohodnout se s Orionci na prodeji zbraní a vybavení, bylo v zájmu Federace rozhodnuto o vyloupení jejich skladu.
- Koneckonců aktivita Makistů vedla až k zoufalému činu naší jednotky, kdy jsme museli vykrást Orionský sklad. Makisté jsou tedy v důsledku zodpovědní za ukradení jejich zásob

Přičemž naopak Váš kapitán vylupoval orionský sklad právě když měl chránit velvyslankyni. Když k tomu připočtu, že jste taky nakonec zastřelil vlastní doktorku, tak mi vychází, že se váš tým vydal na stejnou cestu jako kapitán Ransom, nebo admirál Dougherty. To by Vám Janewayová ani Picard rozhodně neschválili :)
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
viceadmirál Sokar
Sokar - po 29. dubna 2013 - 10:12
Omi: Díky za náhled. Ono krásné je, že co člověk to názor, včetně jednotlivých kapitánů a admirálů. Například kapitán Picard by určitě neschválil i spoustu jiných věcí, co dělal například kapitán Sisko či Archer. A kapitán Janewayová by se zase mohla ptát sama sebe, kolik zabila členů posádky zůstáním v Deltakvadrantu, když odmítala i ty cesty domů, které by nikoho nic nestály (Q: Co kdybych je třeba všechny poslal domů? Janeway: Dostaneme se domů bez vašich podvodů:-)
Don't try to be a great man, just be a man. And let history make its own judgments.
admirál flotily omi
omi - po 29. dubna 2013 - 10:36
Sokar: To máš samozřejmě pravdu. Stejně mi ale přišlo, jako by ses snažil přesvědčit sám sebe, že Federace byla prostě k vykradení skladu donucená jak Orionci, tak Makisty. :)
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
praporčík Zephram
Zephram - st 1. května 2013 - 00:32
Tak Sokara jsem za ty jeho Siskoviny, které na výsadku trousil, dlouho podezříval z minimálně ideologické spolupráce s makisty :-].

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG