Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Chyby ve Star Treku... nadčasové téma?

st 3. července 2013      autor: Hypospray      přečteno: 5819x      komentáře: 2
kadet Zuzabejda
Zuzabejda - st 3. července 2013 - 14:21
Bezpochyby jsou tu znát odkazy na Khanův hněv (podoby si člověk nejvíce všimne, když si Khanův hněv pustí po návratu z kina, jsou to často drobnosti). Důstojný pokračování Star Treku (2009), rozhodně z těch lepších filmů. Výborná hudba. 3D zpracování mohlo být lepší (je znát, že tenhle film na 3D prostě není dělaný - příliš rychlé střihy, člověk se do toho nestačí správně ponořit ;-)
nadporučík Q-Ball
Q-Ball - st 3. července 2013 - 21:45
Paci sa mi, ze s chybami su oboznameni aj ludia zodpovedny za remastering TNG. Akurat som si listoval chyby v TNG, a tie co bolo mozne, odstranili.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG