Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Chyby ve Star Treku... nadčasové téma?

st 3. července 2013      autor: Hypospray      přečteno: 5819x      komentáře: 2

Sekce Star Trek Chyby na stránkách ST SickbayDiskusní aktivita kolem zatím posledního Star Trek filmu, Into Darkness, potvrdila, že Trekkies, resp. diváci, kteří Star Trek znají a rádi si na něj zajdou i do kina, film nejen zkouknou, ale dokáží o něm i do hloubky přemýšlet, vzpomínat si na detaily, porovnávat s tím, co už bylo ve Star Treku natočeno či napsáno. A to je dobře! Vždyť jakýkoliv fenomén, i Star Trek, ožívá s lidmi, kteří mu věnují čas, emoce a jsou vidět a slyšet.

Podělit se o své názory na Into Darkness mohl zde na portále snad každý a mnozí skutečně využili příležitosti a čerstvé dojmy tu i zanechali. V této souvislosti si dovolujeme připomenout, že sekce Star Trek chyby na stránkách ST Sickbay je takříkajíc nadčasová a pokud se mezi vámi najde dobrovolník, který je schopný připomínky k ST 12 sepsat do rozumné slohové podoby, může tím právě on/ona napomoci většímu updatu této sekce. Můžete se také podívat, jaké chyby byly identifikovány na předcházejících filmech.

Sekce chybiček ve Star Treku není zas nic tak neobvyklého, zahraniční servery jsou toho důkazem, přesto se každý může zamyslet sám... jsou v tak dokonalém světě, kterým Star Trek je, nějaké chyby? Popravdě, jsou, na zahraničních stránkách je spousta chyb už zaznamenána, takže se momentálně hledá překladatel, který by chyby ze seznamu zpracoval dle zavedeného vzoru "Chyba - Epizoda - Popis - Poznámka" a dokázal přiložit i doprovodný obrázek. Pokud by vás taková práce na Star Treku - s překladem z angličtiny a práce s videem a třeba Photoshopem - bavila, určitě se ozvěte.

Počet chyb v databázi nyní čítá 174 kousků, naposledy byly přidány chyby z epizod Voyageru, Random Thoughts a Flesh And Blood. Za jakoukoliv aktivitu předem děkujeme.

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: st 3. července 2013
přečteno: 5819x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odkazy na hry z přednášky „Jak si trekkies hrají“  -  čt 10. prosince 2020
Záznam přednášek z Trekkenu online [VIDEO]  -  čt 3. prosince 2020
Kdo, co, kdy a kde ve Star Treku [VIDEO]  -  st 30. září 2020
SERIÁL: Kompletní časová osa ST událostí! (1. část)  -  út 6. listopadu 2018
Star Trek se dočká nového animovaného seriálu  -  pá 26. října 2018
StarTrekKnihy.cz – Nový informační portál zdaleka nejen o knihách  -  čt 30. srpna 2018
Šťastné a startrekové!  -  pá 22. prosince 2017
15 nejmocnějších protivníků ve Star Treku  -  čt 2. listopadu 2017
Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor  -  út 17. října 2017
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017
Smuteční oznámení  -  so 19. srpna 2017
Star Max: Pravda, 1. část  -  po 17. července 2017
Star Max: Z principu  -  st 10. května 2017
Star Max: Klony útočí  -  po 20. února 2017
Elektrokolo ve startrekovém střihu  -  čt 9. února 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG