Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Což takhle dát si bitevní loď? [UPDATE]

po 18. listopadu 2013      autor: William Kirk      přečteno: 5793x      komentáře: 2
podporučík czspockcz
czspockcz - po 18. listopadu 2013 - 14:59
Moc moc povedené. Kdo by byl řekl co se dá udělat z takového materiálu.
Já také v současné době hodně vyrábím. Nedávno model USS VOYAGER od Revellu nebo čtvrtkové modely vlastního návrhu: NCC 1701 o délce 170 mm, 1x Galaxi o polovinu menší než Constitution (1701), 2x Intrepid o polovinu menší než galaxi a také klingonské K'vorty. Jsou ale stavěny jinak. Např.: primární trup galaxi: Vystřihl jsem si ovál. Následně o něco menší rozdílné oválky (např. 10 ks. a to 2x). Potom jsem na sebe ty oválky ze čtvrtky nalepoval podle toho, jak se má trup zužovat. Takto je hotová talířovka. Podobným způsobem vyrobím sekundární a spojovací trup, pilony, gondoly. Následně se dílky poslepují k sobě.
No a zrovna včera jsem vyrobil kartonový batle'th :-) .
praporčík Polux
Polux - po 18. listopadu 2013 - 18:26
Výborná práce, model je moc pěkný. Zasloužilo by to nějaký odznáček "replikátor" - aneb udělej si sám:-)
Star Trek - The future already today©

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG