Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Ve jménu pokroku

čt 3. října 2013      autor: Kyle      přečteno: 4112x      komentáře: 5
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 3. října 2013 - 11:06
Výborná a silná epizoda!
admirál Kyle
Kyle - čt 3. října 2013 - 14:10
Mě se taky moc líbí.
De profundis clamo ad te domine.
kadet Hundur
Hundur - čt 3. října 2013 - 16:20
Indeed so... Sice to byla jedna z prvních epizod DS9, kterou jsem kdysi viděl (takže okamžitě mne praštil do nosu českej dabing), ale obsahově to byla jedna z nejsilnějších epizod DS9 a vůbec, co znám...
We are Starfleet officers! Weird is part of the job. (cpt. Janeway)
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - čt 3. října 2013 - 17:06
Jojo, také na ni vzpomínám. Viděla jsem ji poprvé, když jsem trávila léto u vzdálenějších a starších příbuzných a je fakt, že už je to skoro dvacet let - masakr :). No... to nic, stárnem :). Dolehlo to na mě tehdy hodně silně a i když neříkám, že mám od té doby ke stáří úctu, tak jsem si na to v průběhu let, v situacích, kdy se starým lidem dělo nějaké příkoří (v dopravních prostředcích, buzerace starých lidí třeba na poště a ve frontách), vzpomněla. Osobně doufám, že umřu náhle a rychle a nebudu se muset dožít doby, kdy bych "někomu byla na obtíž z jakéhokoli důvodu," protože tahle doba, ať si myslíte, co chcete, je ke stáří hnusná, mladší generace oprsklé a systém péče o důchodce stojí za...
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál flotily omi
omi - pá 4. října 2013 - 11:20
Taky na tuhle epizodu vzpomínám. Utkvěla v paměti od doby, kdy jsem ji viděl poprvé v televizi. Je neuvěřitelné jak v té krátké třičtvrtěhodině dokázali úžasně přiblížit události za okupace a dovolit divákovi tomu všemu porozumět po citové stránce. Ta epizoda se mi moc líbila. Díky moc za zavzpomínání.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG