Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Renegades – USS Archer

st 27. listopadu 2013      autor: Fanda      přečteno: 8498x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - st 27. listopadu 2013 - 14:42
Z návrhu působí jako kachna, v pohybu snad bude hezčí. Jinak mi to ale přijde prakticky totožné s třídou Nova.
praporčík Kapitán Jonathan Archer
Kapitán Jonathan Archer - st 27. listopadu 2013 - 17:40
Hezké, vypadáto jako třída Ambasador a Nova, hezky v jednom balení. Obě třídy jsou mé oblíbené a návrhářů se podařil hezký designový kousek. Jen bych řekl, že ty gondoly nejsou až tak okouzlující, avšak díky pylonům gondol to není taková katastrofa.
nadporučík Captain_P
Captain_P - st 27. listopadu 2013 - 17:47
Hezká... Ale na Sovereign či Intrepid prostě nemá.
The sky calls to us. If we do not destroy ourselves, we will one day venture to the stars. C.E.Sagan
kapitán Commander Togo
Commander Togo - st 27. listopadu 2013 - 19:13
Trošku tomu chýba originalita, ale ináč fajn.
kapitán Carth22
Carth22 - čt 28. listopadu 2013 - 07:41
USS Archer má trochu hrubé rysy a není zcela originální, co se designu týče, ale takový je možná záměr. Uvidíme, s čím přijde příběh a jaký je původ této třídy. Do konceptu filmu se asi lépe hodí „agresivnější“ vzhled než uhlazená elegantní loď třídy Sovereign. Navíc bude skvělé vidět v pohybu něco nového. Rozhodně jsem vděčný hereckým veteránům za to, že se do projektu pustili.
kadet Hundur
Hundur - čt 28. listopadu 2013 - 21:55
Připomíná vskutku Novu čumákem, Ambassador 2. trupem, Sovereign gondolami... Originalitu bych neřešil, to by vznikaly hrozné patvary a nic pořádně federačního.

Carth: myslíš agresivně třeba typu: nalétávající Defiant class pálící šestici kvantových torpéd, pulsních phaserů a ještě ozařuje prostor phaserem z horního kruhového arraye? Já bych bral :D

Každopádně se na toto dílko těším, proto si i dávám za předsevzetí nenechat se do té doby něčím srazit a dostat se před Q soud... ;)
We are Starfleet officers! Weird is part of the job. (cpt. Janeway)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG