Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Renegades – USS Archer

st 27. listopadu 2013      autor: Fanda      přečteno: 8454x      délka: 1 min      komentáře: 6

Star Trek RenegadesJako „crewman“ Star Trek: Renegades dostávám za menší příspěvek na jejich kampaň na Indiegogo pravidelně zprávy o vývoji projektu. Čas od času se objeví i nějaké to foto z natáčení, různé artefakty apod. Včera na mě blikla zpráva o dokončení finálního designu hvězdné lodi USS Archer NCC-78101. Přikládám pár obrázků, abyste se mohli také pokochat. Nepatřím mezi technické typy, sám se bojím složit i hračku z kinder vajíčka, natož nějaký model hvězdné lodi, ale tohle mne zaujalo.

Za originálním návrhem stojí designerský veterán Rick Sternbach. Finální podobu lodi dal hlavní art director Scott Nakada.

USS Archer USS Archer - můstek USS Archer - boční pohled

admirál Fanda
autor: Fanda
vydáno: st 27. listopadu 2013
přečteno: 8454x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG