Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Osobní deník – Ohlédnutí za 5 lety se Star Trekem

út 10. prosince 2013      autor: cestovatelka      přečteno: 3374x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - út 10. prosince 2013 - 19:38
Ale no tak, to PS tam být nemuselo :).
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 10. prosince 2013 - 19:39
Taky si myslím, bylo to moc hezké počtení, věru ano.. :)
" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
komandér cestovatelka
cestovatelka - út 10. prosince 2013 - 20:01
Jakkob Killer: Děkuji :) , Jana Dvořáčková: Pokud by to četl jede nejmenovaný čtenář tak by nebyl rád za dlouhý a obsahově hutný článek dál to nechci moc rozmazávat.
Co po nás zůstane není tak důležité jako to jak jsme žili. (kapitán Picard)
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 10. prosince 2013 - 20:11
Nemáš zač děkovat, co já bych dal za něco takového - takhle hezky se k tomu dostat a setrvat u toho.. ;) Mě to trvalo takovou dobu a ještě ani nevím, jestli mi to vydrží, ale tak... Snad i jo.. :)
" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - út 10. prosince 2013 - 20:13
cestovatelko, pokud tím narážíš na mě, pak musím dodat, že jsem posledně nevytýkal nedostatek "obsáhlosti", která by samozřejmě měla být úměrná tématu a měla být na tvém uvážení. Mluvil jsem o "obsažnosti", čím jsem mínil dostatek užitečných a poučných informací v poměru k délce textu. A tu si samozřejmě nemohu dovolit posuzovat u textu, který je tvým v podstatě soukromým, i když vlastně veřejným zápiskem do deníčku. Tohle téma nikdo nezná lépe, než ty, a tak i jen ty sama nejlépe víš, co chceš vyjádřit a jak moc se chceš rozepsat. Proti tomu nelze nic namítat. Buď bez obav :)
“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
komandér cestovatelka
cestovatelka - út 10. prosince 2013 - 20:15
Jakkob Killer: Já si vážím všech co si přečtou můj článek, já se ke ST patřím dalo mi noví dech a sílu bez něj nevím co bych byla. jinak St mě přivedlo i k jiným sci-fi taky slavím první rok s Doctorem who a satrgetem, s nevím jak to nazvat poníkama :). Jak je možné setrvat tak dlouho u jednoho: no jsem dost horká hlava a hyperaktivní takže sama nevím.
Co po nás zůstane není tak důležité jako to jak jsme žili. (kapitán Picard)
komandér cestovatelka
cestovatelka - út 10. prosince 2013 - 20:18
Eodeon: Na tebe nenarážím, na nikoho úplně jiného, ale o něm se fakt nechci bavit. Z tvého komentáře jsem si aspoň něco odnesla, ale z jeho prázných tlachu nic!
Co po nás zůstane není tak důležité jako to jak jsme žili. (kapitán Picard)
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 10. prosince 2013 - 20:27
Ten pocit ohledně úplnosti moc dobře znám, sám to teď den co den prožívám na vlastní kůže a fakt si to užívám, už dlouho sem nic takového necítil. Naposledy sem něco takového zažil ještě v době, kdy mě hodně braly SWčka, ale to je už celkem dávno. Právě že SWčka jsou velkým důvodem, proč jsem se ke ST ve větší míře a s větší zvědavostí dostal až mnohem později. Neim zda říci že je to škoda či nikoli, ale myslím že je nakonec lepší, když jsem jako malej baštil SWčka a teď, o mnoho a mnoho let později, jsem se dostal ke ST. Nemohu si pomoci, ale ST mi teď přijde o moc dospělejší jak celé SW dohromady.. ;)
" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Fanda
Fanda - čt 12. prosince 2013 - 08:37
Pěkně napsáno, cestovatelko. Je vidět, že jsi tomu věnovala energii. Článek má hlavu a patu, víceméně bez nějakých hrubek a pěkně se mi četl. Po obsahové stránce nezbývá než pogratulovat a popřát Ti spoustu dalších krásných let se Star Trekem.:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG