Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: USS Discovery

út 31. prosince 2013      autor: Captain_P      přečteno: 2637x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

praporčík Kapitán Jonathan Archer
Kapitán Jonathan Archer - út 31. prosince 2013 - 12:17
"V obou příbězích je samozřejmě tohoto prvku hojně využito, na nějakou časovou směrnici se přitom zvysoka kašle a kapitán Braxton anebo časový agent Daniels by z toho nejspíš dostali epileptický záchvat." a "„Uf, díky, kapitáne, to nic není, na mé první lodi to bylo horší, tam mi spadla zmrzlina do warp jádra a loď vybuchla.“ Praporčík Bridges, syn vysoce postaveného admirála flotily, po tom, co dostal ránu, když se snažil spravit nefungující osvětlení v jídelně." - Tak to mě opravdu dostalo :D

Jinak moc dobrý článek a pokud by jsi něco vymyslel, neváhal bych to přečíst.
kadet Hundur
Hundur - út 31. prosince 2013 - 14:48
Tak všechna čest, takhle jsem se už dlouho nenachechtal. Jen si tak říkám: proč má každá loď svého miláčka žen? :DMimochodem plazmové štíty - tak daleko si nebyl, jelikož o využití vodíkové plazmy k vytvoření ochranného pole se experimentuje a zkoumá už dlouho...

Jakožto technomagora mne opravdu některé pasáže a vysvětlivky pobavily - dotáhni to, mohla by to být dobrá sranda!
We are Starfleet officers! Weird is part of the job. (cpt. Janeway)
kadet Hundur
Hundur - út 31. prosince 2013 - 14:54
PS: vidět "tetičku Cate" v momentě umisťování do domácího vězení by bylo k nezaplacení!
We are Starfleet officers! Weird is part of the job. (cpt. Janeway)
kapitán Allarin Ilriela
Allarin Ilriela - út 31. prosince 2013 - 17:14
Docela bych si to přečetla celý.
Věda bez náboženství je paralyzovaná a náboženství bez vědy je slepé. (Albert Einstein)
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - út 31. prosince 2013 - 19:00
Filmy a seriály jsou sice krásné, ale poslední dobou mě ze všeho nejvíce těší právě podobná fanouškovská tvorba, takže za mě moc velký dík za článek a i já bych si to klidně přečetl celé. Opovaž se to kdy ztratit nebo vyhodit. Knihy a dvdčka má každý, ale tohle je pravý poklad! :)
“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - út 31. prosince 2013 - 22:05
Adam je frajer a ty taky :). Neskutečně jsem se bavila. Ono to totiž i jako šílenost působilo uvěřitelně a hodně vtipně.

Určitě se dej do přepisů a může to tu vycházet na pokračování :).

Když už by Discovery necestovala časem, určitě bych dala inženýrům možnost namontovat něco jako Omegu 13. Sem tam zvrátit jedno blbý rozhodnutí se místy hodí :).
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
nadporučík Captain_P
Captain_P - st 1. ledna 2014 - 11:18
Díky všem za kladné ohlasy. Třeba se časem na téma podívám vážněji, jak jsem napsal na konci článku (ovšem mám pocit, že by to vydalo na román, což by zabralo dost času), anebo ze sebe dostanu nějakou krátkou parodii.

Hundur: S technickými kecy jsem si tehdy opravdu starosti nedělal – prostě jsem tam pral, co mě zrovna napadlo a taky to podle toho vypadá :-). Ještě co se týče domácího vězení Kejtý, vypíchl bych citaci z kapitánova deníku na začátku následující kapitoly: „Kapitánův deník, hvězdné datum 5894, právě jsme měli setkání s Malony. Kapitán Janewayová se omluvila, musel jsem ji poučit o pravidlech Flotily a ponechat ji hlídanou v pokoji.“

Eodeon: Už se mi takových pár pokladů ztratilo a bojím se i o tyhle dva, protože jsem je psal ručně a už jsou v trošku salátovém vydání. Asi si budu muset někdy udělat čas a naskenovat je, aby se neztratila ta originalita a tvrdoměkká iy.

Jana Dvořáčková: Omega 13 by nebyla špatná, popřemýšlím o tom :-)
The sky calls to us. If we do not destroy ourselves, we will one day venture to the stars. C.E.Sagan

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG