Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Aprílové žertíky a novinky na portálu

st 2. dubna 2014      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2674x      komentáře: 4
admirál Fanda
Fanda - st 2. dubna 2014 - 11:06
Aprílové žertíky pobavily a novinky potěšily. Vždycky je co zlepšovat, ale redakční systém portálu je už hodně "user-friendly". Jen tak dál.:-)
A díky za odznáček.:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál flotily Iconer
Iconer - st 2. dubna 2014 - 15:47
úplně souhlasím s Fandou
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
praporčík Polux
Polux - st 2. dubna 2014 - 19:20
Dobrá práce, zaslouží pochvalu. Bylo by také fajn, kdyby:
1) bylo možné své již publikované články editovat - aktualizace obsahu o nové informace, oprava zpětně zjištěných věcných chyb, doplnění v článku chybějících informací (na základě zpětné vazby od čtenářů), apod. Autor by si otevřel daný článek, patřičným způsobem jej zeditoval a opět odeslal ke schválení redakci.
2) v profilu byla sekce s výpisem příspěvků v diskuzích daného uživatele (po vzoru komentářů k článkům, které v profilu jsou).
a hlavně a především 3) (staro)nová sekce s frontou článků připravených k publikaci, dostupná všem přihlášeným uživatelům. Vím, že jsem toto již dříve (neúspěšně) navrhoval, ale nadále myslím, že to má smysl. Jednak v předchozí verzi portálu tato funkcionalita byla a navíc by odpadla potřeba se v diskuzi pracně domlouvat, co si kdo rezervuje a pak zpětně dohledávat, jak se to tehdy domluvilo.
Star Trek - The future already today©
admirál flotily omi
omi - čt 3. dubna 2014 - 10:11
Polux: 1) Editace vydaných článků se již řešila. Bylo by zbytečně složité ošetřovat, aby se článek nezměnil natolik, že se všechny komentáře k němu stanou irelevantní. Není nikterak těžké se domluvit s redakcí přes e-mail. V plánu je nějaký jednoduchý formulář v kontaktech, aby se komunikace s redakcí ještě zjednodušila. E-maily jsou pravděpodobně pro spoustu lidí čím dál problematičtější forma komunikace.
2) Je to v plánu.
3) Odpověď je stále stejná. Potřeba domlouvat se v diskuzi o Retro se ukázala jako trochu přehnaná. Momentálně žádné Retro na vydání nečeká. Jedno je řekněme rozpracované (část prvního odstavce), ale je v tomto stavu již od prosince, takže to není nijak aktuální. Mám trochu pocit, že se někteří lidé, co si zamluvili epizody, k jejich zpracování možná ani nedostanou. Jak jsem říkal, zamlouvání epizod je sice pěkné, ale přijde mi vůči ostatním trochu nefér.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG