Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Patrick McKay a J.D. Payne – scénáristé Star Treku 3

út 1. července 2014      autor: omi      přečteno: 3310x      komentáře: 8

Vložit nový komentář

bez hodnosti Disk
Disk - út 1. července 2014 - 19:09
Zajímaví mládenci. Jejich vyjádření mě malinko uklidnila. Scénář by tedy nemusel být velkým problém. Uvidíme, jak se s tím popere Orci, a tam jsem pořád neklidný.
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 1. července 2014 - 21:22
Zcela určitě zajímaví, souhlasím. A navíc, jak se zdá, velcí fanoušci Star Treku, což je velké plus. No, já jsem v tomto ohledu hned klidnější.. };)
" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
komandér Eva Dat
Eva Dat - st 2. července 2014 - 08:45
Uvidíme, jak to dopadne... snad se nebude opakovat něco jako "rozzuřený Spock se snaží z Khana vymlátit duši"
komandér Kathryn Janewayová
Kathryn Janewayová - st 2. července 2014 - 18:02
Pěkný...., .... Já sice znám McKaye ze StarGate Atlantis. :-)
Nic není neznámé, pouze dočasně skryté.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 2. července 2014 - 22:19
Pokud mají mít další ST v tomto alternativním univerzu logiku, tak by měli augmentí vylepšení dát všem rasám UFP, Klingoni už vylepšení přeci jsou :) Opravdu nevidím důvod, proč by se lidstvo bránilo takového vylepšení zdraví a délky dožití...
K těm scénaristům: Ten jejich popis je sympatickej, co to udělá s příběhem je věc druhá. Chápu je jako levnou (= mladou a začátečnickou) pracovní sílu, která se ale díky mládí bude chtít ukázat, věřím, že odvedou dobrou práci. No musí splnit nově nastolená pravidla a to jak jde o nové událsti v ST univerzu, tak napůl fantastické ztvárnění postav, děje a zkratkovité a "fast and furious" scény..
bez hodnosti Disk
Disk - čt 3. července 2014 - 17:55
Jen si dovolím připomenout, že jsem bytostným fanouškem Abramsových ST. Někomu se může tato informace zdáti zbytečnou (protože je řečena v profilu), ovšem připomínám ji hlavně proto, aby nevznikl dojem, že v prvním komentáři je znát možný despekt z Abramsových ST. Není tomu tak, ve skutečnosti je tam znát obava, co ze třetího dílu vlastně vzejde. Dost mi to připomíná situaci kolem třetího dílu X-Menů s přídomkem Poslední vzdor, který bez jakékoli přítomnosti Bryana Singera skončil kvalitativní katastrofou. U třetího ST bude J. J. Abrams aspoň jako producent.
admirál flotily Iconer
Iconer - čt 3. července 2014 - 23:52
Optimisticky doufám, že se jim povede většinu fanoušků potěšit.
Věta "v dnešní době lze uspět s velkofilmem bez výrazného záporáka" zní slibně. :-) Cestu domů mám ze všech ST filmů nejradši.
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kapitán Allarin Ilriela
Allarin Ilriela - pá 4. července 2014 - 20:42
Eva: Jo, tahle scéna mě dost vytočila.
Věda bez náboženství je paralyzovaná a náboženství bez vědy je slepé. (Albert Einstein)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG