Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Rok pekla (Year of Hell)

čt 3. července 2014      autor: sarao      přečteno: 3899x      komentáře: 4
podporučík Khan
Khan - čt 3. července 2014 - 10:42
Year of Hell a Scorpion jsou pro mně skvělé ukázky toho, že i při epizodním seriálu je možné vytvořit až překvapivě dobré příběhy, které působí dojmem, že jsou ve skutečnosti delší, než stopáž jednotlivých epizod. Pro mně osobně představují Rok pekla a škorpík nepřekonaný vrchol tohoto seriálu, na stejné úrovni, jako jsou vrcholy ostatních ST seriálů.
Za retro děkuji a jelikož mám v poslední době cukání koukat na oblíbené epizody ST, děkuji i za squelý tip kde začít :-).
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - čt 3. července 2014 - 18:06
Také mám raději ty optimistické, tedy výše jmenované :).
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál Kyle
Kyle - so 5. července 2014 - 11:05
Tak tohle je jedna z pro mě nejpoutavějších epizod.
De profundis clamo ad te domine.
admirál Fanda
Fanda - ne 6. července 2014 - 21:24
Když jsem viděl tenhle dvojdíl prvně, nechtělo se mi věřit, že to jsou "jen" epizody ze seriálu. Považuji je za povedený celovečerní film, který mi z prostředí Voyageru chybí. Škorpiona také. Výborné retro.
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG