Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Vzpomínka (Flashback)

čt 17. července 2014      autor: sarao      přečteno: 3465x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

admirál Fanda
Fanda - čt 17. července 2014 - 14:26

Perfektní retro a stylově vyšlo na dnešek, kdy nás na Fandovi čeká (můj nejoblíbenější) Star Trek VI: Neobjevená země. Díky!

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
praporčík Polux
Polux - čt 17. července 2014 - 18:24

Skvělý článek a ještě lepší epizoda. Budu se muset na ni po dlouhé době opět podívat, takže díky za připomenutí. K té citaci dialogu Janeway & Kim ohledně vyloučení Kirka, Spocka a spol. z Akademi HF - vtipné je, že proslov pronáší právě postava z posádky, která je na tom úplně stejně jako její zmínění předchůdci, v případě samotné Janeway možná i hůře:-)

Star Trek - The future already today©
podporučík Ampik
Ampik - pá 18. července 2014 - 00:55

Jen pro doplnění. Pro tuto epizodu byl postaven zcela nový model Excelsioru v menším měřítku, protože původní model nebylo možné použít vzhledem k úpravám pro film Star Trek: Generations. Tento model byl použit pro ztvárnění lodí třídy Excelsior také v epizodách DS9, později byl nahrazen digitálními modely.

podporučík Ampik
Ampik - pá 18. července 2014 - 00:56

Jinak díky za článek. Shodou okolností jsem si právě tuto epizodu nedávnou pouštěl :)

admirál flotily axiom
axiom - pá 18. července 2014 - 15:36

Díky za článek. Zajímavé souvislosti.

Jsem člověk a žiji mezi lidmi
poručík Veczi
Veczi - so 19. července 2014 - 07:55

tenhle dil mi kdysi v televizi utekl a nevedel jsem o nem, az jsem nahodou objevil foto Sulua na mustku a neco k nemu s Voyagerem napsano.. :) a kdo vi kolik dilu takhle cloveku utece :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG