Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Dny Shakaara (Shakaar)

čt 4. září 2014      autor: axiom      přečteno: 3555x      komentáře: 3
admirál Hypospray
Hypospray - čt 4. září 2014 - 09:20

Vasku, hezke retro. Shakaara jako postavu hodne muzu, jeste ted si vzpominam, jak jsem jeho karticku mile rada uvitala ve svem hernim baliku, kdyz jsem jeste hravavala za Bajorany :)

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 4. září 2014 - 10:03

"Kolaborant" byla lepší bajorská epizoda, ale tohle má taky své kouzlo. Spíš mě zamrzrlo, že se později Edon ze seriálu jaksi vytratil.

admirál flotily omi
omi - čt 4. září 2014 - 10:33

Díky za připomenutí a zamyšlení na závěr. Epizodu jsem taky při postupném sledování podcenil, takhle zpětně je z pohledu celého kontextu románů před a po seriálu rozhodně zajímavější. Jen vážně škoda, že tvůrci dále v seriálu už postavu Shakaara nevyužili více.

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG