Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Gateway To Space – Brána do vesmíru aneb viděli jsme na vlastní oči

pá 20. března 2015      autor: Kamil Fox Vít      přečteno: 5266x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

admirál Fanda
Fanda - pá 20. března 2015 - 09:52

Díky za info, alespoň vím, že nemá smysl čekat frontu na atrakce, když máme zatím mrňouska.:-) Už se na to taky chystáme a já osobně bych tam chtěl jít pak ještě s výsadkem trekkies.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
praporčík Goodman
Goodman - so 21. března 2015 - 15:06

Taktéž mám v plánu tam zajít. 1) mě to hodně zajímá 2) podobné výstavy popularizují dobývání kosmu - čím větší zájem plebsu, tím více peněz do rozpočtů kosmických agentur

Chtěl jsem letos ještě zajít na seminář a výstavu kosmonautiky v Krakowě. Uzemnilo mě vstupné 780,-EUR. Tam asi fakt budou jenom profi hoši. Čili 300kč zase není tolik.

Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice. It is not a thing to be waited for.
viceadmirál Shane
Shane - po 23. března 2015 - 00:19

Docela vážně uvažuju, že si vezmu dovolenou a půjdu se podívat ve všední den, hezky v klidu. A potom i s trekkies hromadně.

For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
praporčík Rebeka
Rebeka - út 24. března 2015 - 14:24

Ešte by som doplnila, že väčšina atrakcií v relax zóne je platená. V stánku so suvenírmi si musíte za hotovosť kúpiť žetón za 20 Kč. Ak Vám žetóny zostanú - bez problémov Vám vrátia peniaze.

admirál pcermis
pcermis - po 30. března 2015 - 12:17

Byl jsem s přítelkyní v úterý myslím že v 14:00 a fronta nula lidí málo. A jak zaznělo v článku na London Science museum to nemá ale rozhodně to stojí zato :-)

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kapitán Bedraz
Bedraz - út 31. března 2015 - 12:25

Navštíveno v pondělní podvečer, žádné zástupy lidí ani fronty na atrakce. :) Z exponátů byl super model MIRu, tam se většině návštěvníků trochu hlava zamotá. Škoda některých nepřesností a zbytečných překlepů na panelech, na korektury asi bylo málo času.

Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG