Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Renegades – již brzy!

čt 28. května 2015      autor: Fanda      přečteno: 4432x      komentáře: 5
viceadmirál Shane
Shane - čt 28. května 2015 - 14:32

I přes svůj skepticizmus jim samozřejmě držím palce. Díky za zprávy Fando a ať se ti film líbí.

For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
admirál Fanda
Fanda - čt 28. května 2015 - 15:21

No já jsem hlavně zvědavý. Možná je právě dobře, že k tomu většina bude přistupovat s despektem, protože vždycky je jednodušší příjemně překvapit, než nenaplnit vysoká očekávání. U mě ale bude problém s tou angličtinou.:-( Nevím, jak moc by bylo proti autorským právům, kdybych ten link někomu předal, protože bych si radši přečetl první dojmy od někoho, kdo tomu bude rozumět.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - pá 29. května 2015 - 00:14

Když si tak zavzpomínám na trailer, tak ne že by mě to vyloženě ohromilo, ale zvědavý na to samosebou jsem a coby trekkař stejně jako Xyll držím tvůrcům všechny palce a pěsti, aby se jejich práce setkala s co nejmilejší a nejvřelejší odezvou. Ono ať už to ve finále dopadne jakkoli, ta práce na tom musela být značná a když už nic jiného, tak docenit aspoň tu práci a snahu by diváci mohli (a snad i měli, když vezmu v potaz dlouhodobý nedostatek nějakého nového seriálového materiálu na poli Star Treku), ale to už asi předbíhám a nerad bych tu cokoli komukoli vnucoval...

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
podporučík vlasopes
vlasopes - pá 29. května 2015 - 17:47

Já se klidně obětuji, Fando :)

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - pá 5. června 2015 - 14:27

Problém s Renegades zatím vidím v tom, že ST ukazoval vždy pozitivní vývoj budoucnosti. Trailery ale ukazují něco jiného..

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG