Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Renegades – již brzy!

čt 28. května 2015      autor: Fanda      přečteno: 4403x      délka: 1 min      komentáře: 5

ST: RenegadesJako podporovateli Star Trek: Renegades mi včera od tvůrců filmu dorazil e-mail s velmi příznivou zprávou. Projekt se nyní nachází v poslední fázi vývoje a již brzy se dočkáme nějakého hmatatelného výsledku. Jak moc příjemné překvapení nás čeká, se dozvíme už 10. června. Verze pro přispivatele bude přístupná pouze do 14. června, takže to nepropásněte. ;-)

Film bude zpřístupněn elektronicky pro všechny podporovatele filmu ze startupových serverů. Já osobně jsem podpořil vývoj na webu Indiegogo.com. Ještě nejsou zpracovány všechny efekty, takže zpřístupněný film nebude odpovídat finálnímu výsledku, ale podle zpráv tvůrců se můžeme těšit na celý film.

Odpadlíci bojují s přirovnáváním s Axanarem a také s notnou dávkou nedůvěry kvůli předchozímu počinu Star Trek: Of Gods and Men, který se setkal jen s vlažným přijetím. Podaří se tentokrát Timu Russovi a jeho týmu posadit fanoušky Star Treku na zadek? Já doufám, že ano a pokud mi to má tragická angličtina dovolí, pokusím se s vámi podělit o první dojmy. 

admirál Fanda
autor: Fanda
vydáno: čt 28. května 2015
přečteno: 4403x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG