Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Science Fiction Day ve Vídni – Star Trek si po roce polepšil

po 22. června 2015      autor: Hypospray      přečteno: 2960x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

nadporučík Gottfried
Gottfried - po 22. června 2015 - 13:21

To je paráda! Co já bych dal, aby moje mamina byla trekkie. No ono by možná bohatě stačilo kdyby byla Sci-Fi fanda. :-)

„Všechny zdi, o které se rozbíjím, jsou v mé hlavě.“ - John Lennon
praporčík Goodman
Goodman - po 22. června 2015 - 14:50

Gottfried: moje matka taky nebyla fandou ST a ani sci-fi. Preferovala rodinná pouta a jiné české a americké ságy. A i já dříve byl ST hater. Ale časy se mění, kouzlu ST jsem úplně propadl a jak jsem to sledoval, tak se samozřejmě začala pomalu chytat i famílie. Dnes je mamka velký star trekovský konzument a zvažuje i svoji účast na příštím FFku (v kostýmu samozřejmě). Čili chce to čas (několik let), než tomu přijde člověk na chuť.

Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice. It is not a thing to be waited for.
nadporučík Gottfried
Gottfried - po 22. června 2015 - 15:14

@Goodman No vidíš, možná se to vyplní i mě! :D ... I když je pravda, že taťku jsem už naladil na svou notu, ale on je fanda Stargate a takže se to moc nepočítá! :D

„Všechny zdi, o které se rozbíjím, jsou v mé hlavě.“ - John Lennon
praporčík Goodman
Goodman - po 22. června 2015 - 17:30

SG je klon ST, takže cesta byla volná. V každém případě bych zvolil nezanícenou cestu. Tím mám na mysli, že na věc půjdeš pomalu. Sem tam se o něčem zmíníš, ukážeš pár fotek nebo v rámci rodinného posezení si k nedělnímu desertu dáte epizodku. Jakmile o tom budeš mluvit od rána do večera, nutit ostatní se dívat na každý díl a svůj pokoj vyzdobíš jako můstek, tak tě akorát bude matka považovat za šílence. Já si pamatuju svoje začátky. ST mě vysloveně nebavil. Tenkrát jsem narazil na slabší díly, které byly plné bla bla techů a chudých kostýmů mimozemšťanů (mimozemšťan téměř nerozeznatelný od pozemšťana). Uniformy ST na první pohled děs. TOSka to jsou pyžama, TNG levnější svetr z vietnamské tržnice a ENT nasadila monterky. Kulisy nejsou na tom o nic lépe. Když k tomu připočtu samotný fandom v maskách, tak jsem tenkrát nad tím kroutil pobaveně hlavou. ST na první pohled je totální blbost. No a dneska mám v šatníku uniformu, mám sbírku ST panďuláků a lodiček, viděl jsem skoro všechny epizody a chodím na srazy. Podle mě se opravdovým fandou stává člověk až po určité době. Tvoje mamka tě třeba jednou ještě hodně překvapí :) A pokud ne, tak se svět nezboří.

Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice. It is not a thing to be waited for.
praporčík lamicz
lamicz - po 22. června 2015 - 19:18

Mamka se teď kouká na TNG a až ji udivilo, jak je to zajímavý :)

praporčík Novalis
Novalis - út 23. června 2015 - 14:35

Taky jsme nikdy nehodldoval ST,spíš naopak,ale od doby co koukám na NG každý den v telce jsem z toho nadšený,můj favorit Riker válí. Pouštím se i do knížek,ale opravdu plno věcí mi nedochází protože ten svět ST je fakt velký....

nadporučík Gottfried
Gottfried - st 24. června 2015 - 15:31

Máte pravdu kluci. Tak mi držte palce... :D

„Všechny zdi, o které se rozbíjím, jsou v mé hlavě.“ - John Lennon

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG