Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Axanar opět potřebuje podporu fanoušků

čt 23. července 2015      autor: Eodeon      přečteno: 4464x      komentáře: 5
admirál Fanda
Fanda - čt 23. července 2015 - 12:59

Krásný a pozitivní článek. Kéž bys měl s tím závěrem pravdu.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 23. července 2015 - 14:53

Entiziasmus je krásná věc, ale nemělo by se to s tím předjímáním přehánět ;-)

viceadmirál Shane
Shane - čt 23. července 2015 - 15:44

Jak jsem říkala na přednášce o fanfilmech, teď již věřím, že ST na plátnech i televizní obrazovce (monitorech) má velmi světlou budoucnost. Minimálně co se ENT a TOS éry týká.

For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - čt 23. července 2015 - 17:01

Nemohu mluvit za nikoho jiného, ale jak to cítím já osobně, je ta poslední věta platná už přinejmenším od roku 2005, kdy jsme přišli o Enterprise. Televizní Star Trek je mrtvý. Filmy jsou pro jedny nedostačující, druzí je přímo nesnášejí. Literatura je báječná. Díky ní Star Trek žije dál a já jí hltám kdykoliv jen mám volný čas, ale ani to není dostačující. Star Trek je pro mě od počátku hlavně záležitost audiovizuálního vyprávění. Takže pokud jde o mé osobní fandění, jsou to fan filmy, které to těch posledních deset let udržují na živu. A pokud jde o jejich budoucnost a přeneseně o budoucnost celého Star Treku, jsem velmi optimistický a věřím, že to bude jen lepší a lepší (a optimismus se mi jinak vůbec nepodobá) :)

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kapitán flotily Jan Darkrider
Jan Darkrider - pá 24. července 2015 - 05:21

Osobne nejak tem fanfilmum nemuzu prijit na chut. Mozna zejmena proto, ze ty kvalitnejsi jsou z ery TOSky.. kterou opravdu nemusim. Radeji zalezu na Star Trek Online, ktery tak nejak, volne, navazuje na serie, ktere mam rada. Nebudu rozebirat kvalitu, obcas (casto) si trham vlasy... ale je to pro mne zajimavejsi nez fanfilm z prostredi TOS. :(

Pokud se tyce mne osobne, tak fanfilmy pro mne jsou dost nezajimave v soucasne dobe. Cimz ale nechci rici, ze se to nemuze zmenit, at nezakoncuju na uplne negativni notu. :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG