Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vrátí se Odo a Kira Nerys? Osobnosti tweetují o novém seriálu

st 4. listopadu 2015      autor: Ampik      přečteno: 2216x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

kapitán flotily tzcomics
tzcomics - st 4. listopadu 2015 - 12:08

Nový seriál a jak to tu na stránkách začíná žít :-) Skoro pokaždé, když sem mrknu, tak nějaká novinka/komentář. Ať seriál bude jaký chce, rozhodně to provětrá zájem nás fanoušků. A jakmile budou první fotky a ukázky a pak až budou vycházet nové a nové díly - to tu bude teprve humbuk.

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
komandér Eva Dat
Eva Dat - st 4. listopadu 2015 - 12:21

Kira a Odo? Yes, please! ;-)

podporučík vlasopes
vlasopes - st 4. listopadu 2015 - 13:16

To rozhodnutí o novém ST seriálu nespadlo z nebe, určitě mají už připravený projekt alespoň v hrubých obrysech. Předpokládám, že během pár dnů se dozvíme více detailů - oficiálních i neoficiálních.

admirál flotily Iconer
Iconer - st 4. listopadu 2015 - 14:46

Na detaily se těším. Doufám, že to bude období po Nemesis.

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - st 4. listopadu 2015 - 15:32

Heh, a Shatner je zcela (nepřekvapivě) zcela nad věcí XD Já toho chlapa prostě žeru! O:)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
poručík Veczi
Veczi - st 4. listopadu 2015 - 17:57

no ja si vysvetluju Reneho rec stylem asi... radsi netajte dech.. jakoze radsi se moc neteste..jakoze radsi nemejte velke ocekavani at nejste zklamani :)

viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - pá 6. listopadu 2015 - 20:18

Popravdě nemám velká očekávání. Nevím, co bych měla čekat. Netuším, čeho se chci, nebo bych se mohla dočkat. Ale až to přijde, až se všichni dozvíme, o co půjde, sežeru na posezení čokoládu - jako na oslavu. A jestli se to v průběhu natáčení a pak různého vytáčení, proč už nenatáčet, třeba pokazí, to jich bude :).

Ale osobně mě fakt štve, že zařízli Ent. - bestie jedny, když netrvalo dlouho a hele, je tu něco nového. Tohle jim neodpustím do smrti smrťoucí :). Ale jestli budou pokračovat v Ent. - i třeba dějově to nějak posunou, což by šlo, tak mi asi hrábne (tedy ne, to už se děje dýl). No, něco se stane určitě.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - so 7. listopadu 2015 - 11:51

Jana: Enterprise mě tedy taky moc mrzela. Když jsem s ní začínal, tak jsem si říkal že to snad rychle uteče, abych se dostal k TOSce a jak jsem si pak díl od dílu začínal uvědomovat, že se blíží ten konec a já bych přitom chtěl ještě víc. Mnohem víc. Ale bohužel :( Ve finále jsem tedy rád za to co je, a i když je to málo, mám Enterprise upřímně moc rád a asi to tak navždy zůstane :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kapitán G´Quan
G´Quan - so 7. listopadu 2015 - 19:17

Byl bych rád za seriál z jakékoliv éry a klidně i z nové dimenze. Seriál, navazující na nové filmy? Paráda, proč ne! Krom následků, které přinesly první dva filmy a které přinese chystaný třetí by se seriál mohl zabývat i obdobím, které bylo mezi Enterprise a TOS.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG