Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vrátí se Odo a Kira Nerys? Osobnosti tweetují o novém seriálu

st 4. listopadu 2015      autor: Ampik      přečteno: 2207x      délka: 1 min      komentáře: 9

Kira a přes 200 let starý OdoPomalu a jistě to vypadá, že kolem nového seriálu z prostředí Star Treku vznikne pořádný humbuk. Ten bývá přirozeně spojen také s řadou drbů a domněnek, které živí především sociální sítě a jejich hvězdní uživatelé trousící nejasné, ale neméně fascinující poznámky. Jako příklad mohu uvést herce René Auberjonoise (Odo ze seriálu Star Trek: Deep Space Nine), který reagoval na tweet fanouška, jenž vyjádřil přání, že by se nový seriál mohl točit kolem dlouho očekávané romance mezi jeho postavou a Kirou Nerys, kterou ztvárnila herečka Nana Visitor. Auberjonois na to reagoval nejasným: „Jak říkám, radši nezadržujte dech!“.

Komentáře k novému seriálu pak poskytly i další osobnosti, např. William Shatner (původní kapitán Kirk): „Ano, slyšel jsem o novém seriálu. Proč je to pro vás tak překvapivé? Smlouva na tři nové filmy a teď nový seriál, to viselo ve vzduchu už od roku 2007–2008.“ Brannon Braga (producent a tvůrce seriálů TNG, VOY a ENT) popřál novému seriálu hodně štěstí. Manželé Denise a Michael Okudovi (techničtí poradci všech předchozích seriálů a většiny filmů) vyjádřili přání se na projektu podílet. Další reakce budou jistě následovat!

Zdroj: memory-alpha.org, twitter.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: st 4. listopadu 2015
přečteno: 2207x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG