Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romány podle klasického Star Treku V: Ta, která rozděluje

pá 10. června 2016      autor: Eodeon      přečteno: 2136x      komentáře: 3
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - pá 10. června 2016 - 23:00

Hmmm, jak už to tak bývá zvykem, tak naprosto báječně napsaná recenze na zřejmě dobrou ST knížku. Jeví se to poměrně zajímavě, i když by mě trošku děsila ta zmiňovaná skutečnost, že je román málo tématický. Ale je to TOSka, to by pro mě byla alfa a omega :) No kdo ví, třeba se na to jednou podívám ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - ne 12. června 2016 - 12:51

Jakkob: No vlastně... takhle to napíšu - pokud fanatický TOS-o-holic jako já dá nějaké toskové knize hodnocení menší než 8/10, tak to spíš naopak až tak velké terno nebude :D

BTW, proč se moje "jen naprosté minimum epizod" v úvodních odstavcích změnilo na "jen opravdové minimum epizod"? Mně to tam trochu sémanticky skřípe s tou opravdovostí. Ale jako... detail :)

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - ne 12. června 2016 - 17:08

Dal bych také 6/10, což je u mě, coby totálního neTOSkaře, docela úspěch.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG