Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bryan Fuller: Nový seriál bude vyprávěn moderní formou

so 25. června 2016      autor: Ampik      přečteno: 2194x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

bez hodnosti tuvok07
tuvok07 - so 25. června 2016 - 12:16

No bomba :/ Mám raději seriály který nejsou zas až takhle provázaný, tedy co epizoda to příběh - takhle člověku jeden díl uteče a ztratí přehled.

praporčík lamicz
lamicz - so 25. června 2016 - 12:51

Za mne je to pozitivní zpráva, Enterprise jsem kvůli tomu měl hodně rád. A IMHO že něco uteče už v dnešní době internetu nehrozí. Stejně je to celé online, tak si člověk pustí jaký díl chce. Tohle hrozilo spíše v době pouze TV. Složitější příběhy mám rád, za 1 až 2 epizody se toho moc nestihne.

praporčík Polux
Polux - so 25. června 2016 - 16:56

Snad mají tvůrci v rukou skutečně kvalitní, ale především sevřený příběh a jejich moderní forma neznamená klasickou kuchařku 10 minut děje plus 30 minut vaty na epizodu, přičemž při zpětném pohledu na celou sezónu se zásadní zvraty stanou v pilotní a finální epizodě a zbytek dílů se příběh zcela zastaví / točí v kruhu. Doufám, že to nebude případ nového ST (střídmý počet epizod na sezónu je tomu snad příslibem). Pokud se podaří nějaké cameo, tak samozřejmě jedině dobře.

Star Trek - The future already today©
kadet Garak
Garak - ne 26. června 2016 - 11:00

Provázanost epizod je krok dobrým směrem. Jen mě trochu zarazilo, že se děj nebude odehrávat v době těsně před TNG. Těšil jsem se, že se opět podíváme do dob, které známe a máme rádi. Snad budou alespoň ignorovat alternativní linii Abrams treku. Každopádně nás stále tvůrci drží v napětí.

viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - ne 26. června 2016 - 11:16

Ale fuj! Ten nadpis mě ale vyděsil :). Ale koncept se mi líbí, mám raději propletené díly. Mám z toho pak divočejší sny.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál pcermis
pcermis - ne 26. června 2016 - 19:00

No jsem zvědavý nato jak se poperou s časem. Prý nezačaly ještě ani castingy a to chtějí natočit 13 dílů včetně postprodukce a lednu to má jít na tv.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
bez hodnosti tuvok07
tuvok07 - pá 1. července 2016 - 00:55

re lamicz: Tak pozor, Enterprise měla i samostatný díly :)

Ale je to fakt, že je to na druhou stranu i výhoda :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG