Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Finální trailer na Star Trek: Do neznáma je tu! [VIDEO]

po 27. června 2016      autor: little borg      přečteno: 2853x      komentáře: 14

Vložit nový komentář

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - po 27. června 2016 - 16:35

Hudba se mi osobně nelíbí, ale obrazy jsou krásné. Opět řada nových úchvatných záběrů, přesně to, v co doufám.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
nadporučík little borg
little borg - po 27. června 2016 - 16:47

Líbí se mi, že je upoutávka díky Rihanně něco jiného, než je většina současné produkce... ty tuny upoutávek s pompézní orchestrální hudbou mi docela splývají. Tohle si lidé zapamatují. Věřím. Za mě palec nahoru.

admirál flotily Iconer
Iconer - po 27. června 2016 - 18:07

Písnička nezní špatně. Jinak mě ale trailer příliš nenavnadil. Stále mi přijde že je to samá akce a výbuchy. No uvidíme v červenci.

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - po 27. června 2016 - 18:16

Jen mi přijde škoda, že tu Enterprise zase zničí... Soundtrack mě neoslovil, čekala jsem něco lepšího, ale na hudbu obecně jsem hodně náročná. V traileru se sice nic moc nového neobjevilo, každopádně jsem rozhodnutá - do kina půjdu.

She's our friend and she's crazy!
kadet gerard
gerard - po 27. června 2016 - 18:32

Za mě zklamání. Víc se mi líbil 2. trailer. Takto mě víc lákají i upoutávky na Axanar, nebo na nový spin-off Star Wars (probůh, co to plácám - netušil jsem, že něco takového kdy z huby vypustím :-))

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 27. června 2016 - 18:57

Druhý trailer mi přijde o chlup lepší, ale jinak ani tento není vůbec špatný. Hudba od Rihanny se mi líbí hodně, obrazy úchvatné, jak už psal kolega Eodeon. A co je nejlepší - premiéra se sakra rychle blíží.. :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - po 27. června 2016 - 21:11

Tedy nic proti zpěvačce, ale na první poslech mi tam nesedí. Zní, jako by jí někdo hodně dlouho stál na palci u nohy. Jinak mi nevadí. Vizuálně mi to nic moc neřeklo, i když podívaná je to pěkná. Do kina nejdu, serou mě s tou buzerací fan projektů. Kdyby si jen uvědomili, že všechno, čím jsou tvůrci dnes, z nich udělali fanoušci, to by bylo ve vesmíru pěkně.

Jsem to dneska nějaká rozporuplná, tak už mlčím :).

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál flotily omi
omi - út 28. června 2016 - 11:54

Vypadá to, že po tom úvodním zběsilém omylu pochopili, že je potřeba něco jiného. Nakolik to bude ve výsledku souznít s náladou filmu v kině netuším, ale přilákat lidi by tohle myslím mohlo. Rihanna mi jako doprovod k traileru sedí, střih se jim na hudbu celkem povedl.

Akorát si teda říkám - shodit loď na povrch planety, rozbít sklo obrazovky na můstku a sklouznout se po talíři dolů... kde jsem to jen viděl. :)

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
komodor William Kirk
William Kirk - út 28. června 2016 - 19:30

S trailerem spokojenost, na film se těším :-) Kino jasný.

"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - út 28. června 2016 - 19:37

originální trailer, samozřejme s trailery na SW7 se to rovnat nemůže, ty byly totiž dokonalou reklamou na film, který je dle mého podprůměrnou nudou. U ST13 zatím nevím, co nás čeká, ale trailer je povedený a v čestině to tak nevyzní, takže bych ho označil anglickým "fresh"

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 28. června 2016 - 19:40

omi: Zběsilém omylu? Nemyslím si, že bych to přímo takhle charakterizoval, i když fanové spokojeni nebyly, ale tak s JJ Trekem je to těžké... Každopádně, trailery se nesou v duchu řekl bych Hollywoodského standardu a zkrátka a dobře je to kompilace převážně akčních a divokých scén... Neříkám že je to takhle zcela správně, ale ani bych autory nevinil. Něco takového se přeci muselo čekat, ne.. ?

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál flotily omi
omi - út 28. června 2016 - 21:50

Jakkob: S nástupem Justina Lina na post režiséra se mnozí obávali, že to bude Rychle a Zběsile ve vesmíru, což bylo dementováno tím, že půjde o průzkumnou misi v nejlepším duchu originální série. První trailer ale v podstatě zpečetil prvotní obavy, takže za mě to byl omyl (zběsilý byla samozřejmě narážka). Kvituji, že se dokázali po reakcích na první trailer chytnout za nos a přeladit další trailery na jinou strunu. Který styl lépe reflektuje celý film budeme moct samozřejmě posoudit až po zhlédnutí filmu, ale můžu říct, že druhý a třetí trailer na film láká hodně dobře, takže myslím, že mise byla splněna.

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - st 29. června 2016 - 07:43

omi: Zvláštní, mě tedy i druhý trailer přijde celkem dost "divoký", ale co se mě týče, tak mi to vůbec nevadí. Přiznávám že v tomto ohledu jsem celkem vděčný konzument a nějak extra neřeším, jak moc si jde trailer ruku v ruce s obsahem filmu, kor když dnes už není zase taková výjimka, když je trailer zcela jiný, než potom ve finále film (teď mě napadá třeba takový "Life of Pi"). Když se mi to líbí, tak už to více neřeším a na film si do kina zajdu. Spíše řeším, když spokojený nejsem, ale to v tomto případě říci určitě nemohu. Tady si spokojeností chrochtám.. XD

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál pcermis
pcermis - st 29. června 2016 - 20:56

Zde je prostě vidět tak muzika umí zabít celkový dojem. Ten první kde hrála Sabotage byl to samé nejlepší byl ten prostřední. Který mě opravdu navnadil jo už aby to bylo chci to vidět. Stav po dnešním shlédnutí hmm možná se nato někdy podívám. Škoda lepší muzika a pocit by byl zase úplně jiný.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG