Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Finální trailer na Star Trek: Do neznáma je tu! [VIDEO]

po 27. června 2016      autor: little borg      přečteno: 2910x      délka: 1 min      komentáře: 14

plakát Star Trek: Do neznámaJe tu třetí a zřejmě i závěrečný plnohodnotný trailer na chystaný film Star Trek: Do neznáma. Upoutávku podkresluje single populární americké zpěvačky Rihanny, která píseň s názvem Sledgehammer věnovala právě nejnovějšímu startrekovému dobrodružství v režii Justina Lina. Jak se vám líbí? Trailer obsahuje celou řadu dosud neviděných záběrů, hraje na nostalgickou, emocionální strunu. O akci samozřejmě není nouze. Film má americkou premiéru 22. července. Možná už o den dřív – tedy 21. 7. 2016 – se dočkají i fanoušci v České republice. Alespoň to hlásají oficiální stránky filmu. UPDATE: český distributor CinemArt potvrzuje, že premiéra bude "až" 18. srpna. Star Trek se tak v českých kinech vyhne přílišné konkurenci a bude moct být uveden i v IMAXu.

 

Zdroj: TrekCore.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 27. června 2016
přečteno: 2910x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG