Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romány podle klasického Star Treku VII: Věrnost v exilu

so 16. července 2016      autor: Eodeon      přečteno: 2262x      komentáře: 2
admirál flotily omi
omi - po 18. července 2016 - 09:33

Trochu začínám litovat, že jsem si tuhle knížku koupil. Ale anotace spolu s návazností na DS9 mě natolik nalákaly, že jsem neodolal, i když jsem se k jejímu přečtení zatím nedostal. Tak uvidíme, nechci soudit předem. Ale po přečtení prvních dvou dílů Zkoušky ohněm už vím, že David R. George III dokáže napsat jak úžasně čtivou knihu, tak pomalý a nezajímavý příběh.

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - út 19. července 2016 - 12:27

Nadšení se sice rozhodně nedostavilo, ale zakoupení knihy já osobně nelituji. Beru to tak, že každou koupí malým dílem přispívám na vydávání dalších startrekových knih, nebo možná dokonce přímo těch z edice TOS, o kterou mám zvlášť zájem, takže ona mi to zklamání zase třeba vynahradí nějaká příští kniha. Beztak se je snažím číst postupně všechny, i když kvůli nedostatku času v posledních měsících mi vznikl dost velký deficit :)

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG