Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bryan Fuller definitivně odchází a prozrazuje hlavní téma Star Trek: Discovery

so 10. prosince 2016      autor: Ampik      přečteno: 2267x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - so 10. prosince 2016 - 10:50

Vyhodit Fullera byla další velká chyba na straně CBS. Z tvůrců, kteří u projektu zůstali, mě ani jeden nenaplňuje příliš velkým nadšením.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - so 10. prosince 2016 - 11:20

Pro mě je to zklamání, protože Fuller byl velikou nadějí na skvělý seriál.

She's our friend and she's crazy!
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - so 10. prosince 2016 - 11:39

Fullera nikdo nevyhodil. Špatně odhadl situaci a myslel si, že dokáže připravit 2 seriály naráz. Nedokázal - vybral si American Gods. Fuller sice má na kontě Dead Like Me a Pushing Daisies, ale mrkněte na jeho práci v Treku - vyčerpal se někde po 12ti epizodách. A producentské skóre taky nemá nejlepší - Voyager S7.

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - so 10. prosince 2016 - 11:56

Já osobně tedy PR pohádkám o dobrovolném odchodu z projektu nevěřím. Že se věc má úplně jinak, je jasně cítit mezi řádky původního rozhovoru s Fullerem. Jiné seriály nezohledňuji, znám jen jeho práci na Star Treku a reputaci, kterou si získal díky Hannibalovi, ale ze scenáristů Voyageru patřil mezi nejlepší. A co se jeho producentské práce týče, myslím, že v sedmé sezóně není poměr dobrých a špatných epizod zásadně odlišný od zbytku seriálu. To jen několik obzvlášť velkých přešlapů kazí celkový dojem (Unimatrix Zero, Drive, Q2, Endgame), ale bohatě to kompenzují skvosty jako Repentance, The Void, Human Error, Workforce, Flesh and Blood, případně Renaissance Man a Body and Soul, pokud má někdo stejně jako já rád odlehčenější věci, a i zbytek je solidní.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kapitán Commander Togo
Commander Togo - so 10. prosince 2016 - 15:44

Nechcem tu zbytočne začať debatu o S7 Voyager, ale pre mňa je táto sezóna NAJ sezóna zo všetkých Star Trekov vôbec. A to nielen epizódy ako Workforce, Flesh and Blood, Renaissance Man, Body and Soul, ... ale práve aj veci ako Unimatrix Zero, Q2, Endgame. Pre mňa sú to skvosty a nie prešľapy.

bez hodnosti scofa
scofa - ne 11. prosince 2016 - 00:35
Tento komentář byl nahlášen jako nevhodný.
admirál pcermis
pcermis - ne 11. prosince 2016 - 22:23

Nechme se překvapit výsledkem. Tentokrát nebudu dělat závěry ještě před začátkem. STB jsem také hanil a nakonec je z toho výborný Trek. Takže zde zůstávám zdrženlivý ale pokud odchází, někdo tak spojený se světem Star Treku jako Fuller tak mám trochu strach. Lidi jako on od ST neodchází ať je zatím cokoliv. Ale snad to nový seriál nepoznamená a bude stejně dobrý jako všechny předešlé ST seriály.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG