Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bryan Fuller definitivně odchází a prozrazuje hlavní téma Star Trek: Discovery

so 10. prosince 2016      autor: Ampik      přečteno: 2257x      délka: 1 min      komentáře: 7

Bryan FullerBývalý showrunner připravovaného seriálu Star Trek: Discovery Bryan Fuller před nedávnem potvrdil, že jeho spolupráce na tomto projektu definitivně končí. Nebude se tedy na seriálu podílet ani jako výkonný producent, ani jako poradce. Jako důvod uvedl zaneprázdněnost ostatním projekty, zejména pak seriálem American Gods. Fuller však dále potvrdil, že scénáře pro první dvě epizody seriálu, které napsal, zůstávají beze změn a s nimi také hlavní příběh první série, který vznikl ještě pod jeho dohledem. Fuller bude tedy uveden v titulcích všech třinácti epizod první řady. Tím však jeho účast na projektu končí.

V posledním rozhovoru tvůrce prozradil, že se sice nemůže zaručit za celkové vyznění seriálu, protože nebude mít dohled nad scénáři následujících epizod, ale prozradil hlavní téma, kterým je vzájemné porozumění. Na otázku, zda si bude seriál podobný s posledními filmy odpověděl: „Vím, kam seriál směřoval, než jsem odešel, ale nevím kam bude směřovat po mém odchodu,“ čímž jen potvrdil, že nad projektem ztrácí veškerou kontrolu. „Když mě budou potřebovat, mají mé telefonní číslo a mohou mi zavolat,“ doplnil s nadsázkou tvůrce, jehož odchod sice mnohé fanoušky překvapil, ale nijak neumenšil očekávání z nového seriálu, jehož produkce pokračuje zdárně dál a samotná stanice CBS si od něj hodně slibuje. Na výsledek si budeme muset ještě pár měsíců počkat.

Zdroj: trekmovie.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: so 10. prosince 2016
přečteno: 2257x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG