Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Discovery střípky v době internetové

po 3. července 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1843x      komentáře: 4
podporučík Ampik
Ampik - po 3. července 2017 - 16:16

Díky za shrnutí všech nových i starších informací. Hezký článek :)

podporučík surel
surel - po 3. července 2017 - 19:03

Dobrá práce, určitě záslužná, jen bych rád co se mne týče rád poznamenal, že narozdíl od pisatelky článku rozhodně nesdílím její nadšení. Asi jsem dorostl do věku "konzervatismu," nicméně jsem za poslední dobu viděl příliš mnoho ambiciozních seriálu, byť ne tak známé značky, které skončily aniž by se pořádně rozjely a mám takový nejasný dojem, že to je to, co postihne i tento seriál, byť bych to Star Treku, ať už je jakýkoliv, nepřál. Ale třeba se mýlím a naopak vše bude skvělé. Jen tak občas přemýšlím nad tím, že původní tvůrce Gene Roddenbery, i když všechna jeho rozhodnutí asi nebyla nejlepší, chtěl, aby se seriál posouval kupředu a ukazoval pozitivní budoucnost, čímž se v podstatě už podruhé jeho přání poruší...

admirál Fanda
Fanda - út 4. července 2017 - 13:01

Já jsem si tedy článek užil.:-) Jak už člověk jen sjíždí diskuze, kde se v podstatě u každé "malichernosti" svede názorová bitva a kolikrát se jde i přes virtuální mrtvoly, tak tady je to všechno podané tak nějak v pozitivním duchu a už mě ani tak neštvou ti "divní" Klingoni.:-)

Nezbývá než se nechat překvapit a doufat, že to bude trefa do černého, což by byl nejen příslib mnoha a mnoha sérií STD, ale také šance na to, že se i naše generace dočkají ještě dalších zcela nových seriálů ze světa Star Treku.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - st 5. července 2017 - 16:05

Ty náznaky věcí budoucích jsem jenom přelétla. Nemám potřebu si vyhledávat dopředu informace, které se v průběhu koukání na seriál stejně dozvím. Ale "doba internetová" v názvu zmíněná je asi právě důvodem toho, proč to někteří dělají. Jiný reklamní prostor chce jiný přístup a přísun právě těch "střípků" ze všeho možného, aby se v záplavě různé jiné produkce povědomí udrželo. Nicméně můj šálek earla graye to není.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG