Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Astraios aneb Star Trek na ANIME způsob

po 21. srpna 2017      autor: Eodeon      přečteno: 1966x      komentáře: 1
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - st 23. srpna 2017 - 19:52

Mě se to tedy líbí celkem dost, a to nejsem zase kdo ví jaký fanoušek anime. Škoda absence aspoň aj titulků, protože takhle je to takové sledování "na slepo", resp. "na hlucho", ale jak sám píšeš v článku, mj opět zdařilým, ve finále to zase tak extra zásadní problém není a ty některé kvality tomu upřít nejde ;) Kdyby autor dodal ty aj titulky, určitě by se to těšilo, nebo mohlo těšit většímu zájmu trekkies, takhle mi přijde bohužel docela logické, že to trekkies spíše obchází a míjí... Přeci jen si nebudu nalhávat, nesledujeme jen kvůli tomu, že se to hýbe a je to na pokračování, že.. ? :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG