Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Komiksové crossovery, Green Lantern a Saarek z Vulkánu

pá 8. září 2017      autor: Eodeon      přečteno: 1588x      komentáře: 3
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - pá 8. září 2017 - 19:06

Nejvíc by mě za asi zajímali ty crossovery s Doktorem Who a Planetou opic :-) Green Lantern mě nikdy nijako moc nezaujal, ale postřeh o Saarekovi dobrý :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - pá 8. září 2017 - 20:13

tz: Vidíš, mně by taky daleko víc zajímaly tyhle konkrétní crossovery, i když v případě toho Dr. Who za to může vlastně jen účast Borgů. Každopádně rešeršní práce na tomhle článku mě přinutila se s GL obeznámit a dost mě to zaujalo a nakonec si říkám, že je to dost zajímavý svět a že spárovat ho se Star Trekem byl dobrý nápad. Určitě zajímavější než šílený Infestation, který jsem z toho jediný měl příležitost číst. Ale ten byl zas pěkně výtvarně zpracovaný a na to já si u komiksů dost potrpím :)

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
komandér Naitomea
Naitomea - so 9. září 2017 - 14:40

Zrovna dneska jsem byla v CP a měli ho tam :) Kamarádka si ho koupila, takže si ho pak od ní budu muset půjčit :)

Posvátný kalich z Rixxu je starý hliněný hrnec, ve kterém roste plíseň

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG