Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jonathan Frakes vyzrazuje epizodu Discovery

ne 17. září 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1709x      komentáře: 10

Vložit nový komentář

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - ne 17. září 2017 - 22:52

Prosím, už ne zrcátkové vesmíry :-/ Já vím, že je to obecně populární, ale mně osobně to přijde jako ta nejsprostší forma scénáristické lenosti, nemůžu si pomoct. A druhá věc je, že z už tak malého počtu epizod ještě jednu ukrojí.

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - po 18. září 2017 - 15:21

V DS9 to mělo své kouzlo, v ENT mi to přišlo jen jako forma odreagování od standardního děje. JAk to pojmou v DSC nevíme, ale pokud to cpou hned do první série, působí to na mě spíše tak, že hned v začátku trpí scénáristickou krizí, což se týkalo vlastně snad všech 1. řad Star Treků...

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 19. září 2017 - 00:20

Já osobně jsem pro, resp. budu rád za každou epizodu z Mirror universu ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kadet mirRa
mirRa - út 19. září 2017 - 10:28

Telemachus: absolutní souhlas!

admirál flotily Iconer
Iconer - út 19. září 2017 - 10:31

Myslím, že jde o tento nový trailer: [link]
Zrcadlové vesmíry mi nevadí, bývá to dobré zpestření, ale jak říká Telemachus, klasických epizod bude o to méně, což je škoda.

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
viceadmirál dAngel
dAngel - út 19. září 2017 - 11:53

Jako Halloweenský speciál - dejme tomu. Ale jinak mi epizody ze zrcadlového vesmíru stačí vidět jednou ... a to je u star treku hodně drsné tvrzení.

Proč měnit báječnou žábu v prince?
kadet RAM1024
RAM1024 - út 19. září 2017 - 20:28

Jasně, u DS9 se dá jedna zrcadlová epizoda třeba za 26 dílů na sérii překousnout a většinou to byla i zábava, ale z 13 dílů Discovery? Navíc zrcadlový vesmír si užijete když dobře znáte posádku – definice to normálního vesmíru, což si myslím že se za 12 (13) dílů první série se zvládnout nedá.

admirál pcermis
pcermis - út 19. září 2017 - 20:45

Tak nikde není psáno co to bude za díl a sérii. :-) Takže bych úplně nezoufal nad rozlitým mlékem, ale souhlasím že by to mělo být až později a jako nějaká vsuvka a asi ze všech důvodů co zde byly jmenovány. Zároveň jsem koukal na ten nový trailer a jediné co tam bylo tak souboj, destrukce a válka,... :-( snad o tom nebude celý seriál a má to pravdu důvod jen nalákat.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
admirál pcermis
pcermis - út 19. září 2017 - 20:47

Jinak na IMDB [link] už jsou jména prvních 5 dílů a je jich zde dohromady 15 namísto oznámených 13.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - st 20. září 2017 - 16:53

Mirror mi sám o sobě nevadí, ale ani ho moc nemusím, ale než jsem viděl reakce zde pod článkem, myslel jsem, že je naopak převážně populární. Já se k tomu tedy trochu přidám tím, když napíšu, že tolik velebený zrcadlový dvojdíl z ENT osobně také nemusím, protože na rozdíl od zbytku sezóny je to opravdu jen taková hra bez jakéhokoliv hlubšího smyslu a to je škoda. Ale v TOS a DS9 to mám rád a trochu se bojím, jak mirrorový díl z DSC ovlivní kontinuitu tohoto alternativního světa tak, jak byla vytvořena v knihách, nebo spíš - jak jí naruší. Ale nic z toho mě až tak netrápí. Spíš se bojím, aby tahle "zajížďka" za zrcadlo nezpůsobila příliš velké odchýlení z kurzu. Jednou si tvůrci předsevzali udělat celou sezónu úzce serializovanou, respektive někdy se o tom psalo přímo jako o jediném příběhu, už jsem si na tu myšlenku zvykl a dokonce se mi začala docela zamlouvat, tak bych nerad, aby se tomu zpronevěřili. Třeba sj to Frakes prostě vymyslel :)

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG