Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jonathan Frakes vyzrazuje epizodu Discovery

ne 17. září 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1708x      délka: 1 min      komentáře: 10

Star Trek: DiscoveryDo premiéry nejnovějšího seriálu Star Trek: Discovery chybí už jen týden a američtí fanoušci se mohou aktuálně těšit z nového rozsáhlého traileru. (Bohužel dosud nebyla uvolněna mezinárodní verze, tak snad se brzy dočkáme oficiálně i my Evropané…) Nicméně se aspoň můžeme věnovat spoilerům uvolňovaných herci a tvůrci v různých rozhovorech. Naposledy se rozhovořil Jonathan „Riker“ Frakes na conu v Chicagu, kde prozradil, že Discovery se zařadí ke Star Trek sériím, které se vydaly do zrcadlového vesmíru!

Jonathan Frakes je režisérem jedné z Discovery epizod, ale nemělo by se jednat o zmíněný „příběh za zrcadlem“. Frakes řekl, že jím režírovaný díl je silně klingonský (to asi nebude u Discovery nic neobvyklého :).

Co říkáte dalšímu výletu za zrcadlo vy? Myslíte si, že se bude jednat o přímý přestup Discovery postav do alternativního vesmíru (jako v TOS či DS9), nebo spíše o nezávislý příběh (jako v ENT)? Nebojte se podělit o názor v komentářích.

Zdroj: trekmovie,com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: ne 17. září 2017
přečteno: 1708x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG