Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mythbusting: Kdo chce zničit fan filmy podle Star Treku?

pá 6. října 2017      autor: Eodeon      přečteno: 2066x      komentáře: 2
viceadmirál Shane
Shane - so 7. října 2017 - 16:37

Děkuji za pěkné shrnutí situace kolem fanfilmů. Z toho, co o problému vím, mám totožný náhled na věc a věřím, že Star Trek fanfilmy nevymizí :).

For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 9. října 2017 - 00:55

Byla by hlavně velká škoda, kdyby vymizet měly. Opravdu VELKÁ ŠKODA! Axanar mě doposud velice mrzí a ještě si pamatuji, kdy jsem tu byl jeden z největších hejtrů na účet autorů žaloby a jak jsem chtěl další oficiální ST produkci bojkotovat, ale časem se všechno uleží, člověk na to získá jiný pohled a ve finále by byla velká škoda bojkotovat tak skvělé Treky, jako je Beyond, či teď Discovery. Jistou a nemalou část nevole autoři žaloby z mé strany stále mají, ale jinak jsem za ofic. pokračování filmového a seriálového Treku strašně rád a budu rád i za jakýkoli fan film, více či méně kvalitní, natočený třeba i podle těch doporučení, protože tak nebo onak to bude ten Star Trek, který chceme a který máme rádi ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG