Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor

út 17. října 2017      autor: Eodeon      přečteno: 1860x      komentáře: 1
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - čt 19. října 2017 - 12:05

Pěkný a inspirativní článek, jen co je pravda. Tvé názory z csfd.cz mi jsou dobře známy, ostatně Tě mám zařazeného na prvním místě ve svém žebříčku nejoblíbenějších uživatelů, takže pokud jsi k nějakému filmu/seriálu/epizodě sepsal komentář, je to právě ten tvůj komentář, který si přečtu jako první :)
Já sám komentáře psát nemohu, ale tenhle nedostatek se snažím dohánět v diskuzích, které mi jsou ve finále beztak milejší, protože mi je tato forma komunikace a šíření názorů milejší a snad mi i přijde, že tam člověk může lobovat více a hlavně užitečněji, než-li je tomu u toho komentáře.
Co se mě a Treku týče, tak ani já se za své fanouškovství nestydím. Rodina to přijala velice kladně, i když nikdo z ní nikdy na ST nekoukal a asi ani nebude, ale i tak jsem rád, že si o tom s nimi mohu případně pohovořit, nebo že se mě někdo zeptá, co je ve ST nového atd. Ani v práci, mezi kolegy a před nadřízenými se se svojí zálibou ke ST netajím a i když mám pocit, že je to spoustě z nich spíše pro smích, tak nemám potřebu to tajit, nebo se za to snad stydět. Naopak, už jen proto, kolik pozitivního, nového a báječného mi ST dal dost dobře nemohu svoji zálibu v něj tajit, protože bych se pak musel sám před sebou stydět. A že mi ST skutečně dal a stále dává spoustu nového, poučného a dobrého a v podstatě mě jeho myšlenky a poslání provází den co den a dokonce mi i pomáhá s věcmi, se kterými jsem měl kdysi velký problém a se kterými se jenom díky Treku snažím něco dělat a naplnit tak Picardovu tézi z Prvního Kontaktu, kde říká že lidé se v budoucnosti snaží dělat lepšími než jsou :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG