Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vzpomínkování s Hypo… už je to dvacet let

st 31. října 2018      autor: Hypospray      přečteno: 2338x      komentáře: 3
viceadmirál Samuel_Thorn
Samuel_Thorn - st 31. října 2018 - 14:47

18. 9. 1999, můj první sraz CZK. Jak je možné, že už je to (skoro) 20 let? Je neuvěřitelné, kolik se toho za tu dobu událo. A člověk by i vyprávěl, ale to abych si na STARconu, FF atd. vyhradil nejméně 6hodinové bloky. :D

Děkuju za krásnou vzpomínku.

I cesta může být cíl…
viceadmirál Sokar
Sokar - st 31. října 2018 - 17:03

Taktéž děkuji, krásné vzpomání, je neskutečné, jak to uteklo. Ale jsem rád, co je vychází z toho co bylo a přeji nám všem ještě mnoho hezkých vzpomínek.

Don't try to be a great man, just be a man. And let history make its own judgments.
viceadmirál Radek B. Flash
Radek B. Flash - st 14. listopadu 2018 - 16:36

Tak to je opravdová bomba a lahůdka pro pamětníky. Pro mne je to hodně i o tom, co se dělo, než jsme se k fandomu se Zanou oficiálně přidali. Díky moc!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG