Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Stojí Short Treks za sledování?

po 14. ledna 2019      autor: Bedraz      přečteno: 1599x      komentáře: 5
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 14. ledna 2019 - 10:10

Pěkný článek, ale s hodnocením prvního Short Treku se nemohu ztotožnit - za mě je i Runaway moc pěkný a milý počin, se sympatickou Tilly i mimozemským "návštěvníkem" a že tam něco málo hapruje v rámci bezpečnosti... Myslím že podobných věcí bylo už v historii Treku tolik, že mi přijde velice úsměvné to tady nějak výrazněji vyzdvihovat.. ;) Za mě pecka všechny díly, a moc se těším na další!

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kadet Garak
Garak - po 14. ledna 2019 - 11:44

Tak, jak mě zklamala samotná Discovery, Short Treks na tom nic změnit nedokázaly. Chápu, že na tak krátké ploše není jednoduché přijít s kvalitní pointou, která by dala dílku nějaký smysl, ale v případě Runaway jsem ji hledal marně. Kromě pár sympatických momentů a ukázání populární postavy vlastně už nic. Přílet a odlet runboatu Hvězdné flotily na planetě předwarpové civilizace ve The Brightest Star (a ještě s rozsvícenými světly, aby ho opravdu mohl vidět každý) mě ve ST běžně používaných transportérů otrávil natolik, že jsem na další díly nenašel odvahu. Uvidím, možná na základě článku shlédnutí zbylých ještě přehodnotím.

podporučík Lostie13
Lostie13 - po 14. ledna 2019 - 18:26

Zrovna včera jsem dokoukal The Escape Artist a přemýšlel jsem, že bych napsal obdobný článek se svými pocity ze sledování. Za mě osobně je kvalita 50/50. První a třetí epizoda mě upřímně nechytly, druhá epizoda si mě získala už během pár minut a čtvrtá epizoda byla neskutečně zábavná a na tak krátkou stopáž moc pěkně zpracovaná.

I accept there are things in the universe that can't be scanned with a tricorder.
podporučík Lostie13
Lostie13 - po 14. ledna 2019 - 18:28

Co se týče Calypsa, tak se jednalo o vrchol zatím první série Short Treks a osobně bych byl rád i za celovečerní zpracování, i když se ho nedočkáme. I když je dost možné, že Crafta ještě uvidíme buď ve vlastním seriálu, nebo jako součást nějaké zajímavé zápletky v Discovery, i přesto, že se odehrává časově jinde, což ve Star Treku není takový problém.

I accept there are things in the universe that can't be scanned with a tricorder.
poručík Veczi
Veczi - ne 10. února 2019 - 14:15

VIdel jsem 2, prvni se mi nelibil... nesnasim Tilly a druhy super, ale to me neprimelo, abych se podival na dalsi.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG