Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Picard a jeho svět

pá 31. ledna 2020      autor: omi      přečteno: 1605x      komentáře: 10

Vložit nový komentář

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - pá 31. ledna 2020 - 17:19

Velký dík za pěkné a stručné preview, na komiksy se chystám, ale chci si je pořídit v pevné vazbě, tak si asi ještě chvíli počkám, ale rád si je potom přečtu ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
viceadmirál Sokar
Sokar - pá 31. ledna 2020 - 17:53

Taktéž děkuji omimu za shrnutí komiksů, vypadají pěkně a lákavě. Picard je po 18 letech první Trek, který se opět vydává časově dopředu a to je super. Sice pořád víc preferuju epizodní styl vyprávění a optimistickou budoucnost, ale i tohle je fajn - třeba jde o první krůček a až se tvůrci osmělí, dočkáme se zase posunu. Takový zcela nový seriál třeba z 26. století, nebo klidně 30tého bez odkazů na minulost by byl skvělý. Zatím ale i po těch dvou epizodách je to solidní záležitost a pokud komiksy rozšíří povědomí o pozadí, tak jen houšť! :)

Don't try to be a great man, just be a man. And let history make its own judgments.
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - so 1. února 2020 - 13:13

Sokar: Já bych si klidně nechal líbit cesty Enterprise-J, které jsem velký fanoušek a pokud by se v hypoteticky v případném seriálu zachovala jen polovina z toho, co o Enterprise-J prohlásil její tvůrce, pak by to mohlo být jó hodně zajímavý ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
viceadmirál Sokar
Sokar - so 1. února 2020 - 13:36

Jakkob Killer: Tak pod to se rád podepíšu, jak se říká. Super nápad, nové století, nové postavy a Enteprise-J je náádherná dáma ;-)

Don't try to be a great man, just be a man. And let history make its own judgments.
praporčík Kjuba
Kjuba - so 1. února 2020 - 14:51

Zdravím. V članku vidím okenka z komiksu český. Chci se zeptát je možné koupit ten komiks v češtině?

admirál flotily omi
omi - so 1. února 2020 - 15:49

Kjuba: Comix v češtině dostupný bohužel není a obávám se, že ai nebude. Ukázky jsem přeložil pouze pro účely článku.

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - so 1. února 2020 - 16:40

no díky ti čéče, pěkně mi to doplnilo mezery a ted mi to víc dává smysl a musím si tedy pustit lidský rozměr :)

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - so 1. února 2020 - 20:19

Sokar: Je fajn vědět, že člověk není jediný fanoušek třídy Universe, která bohužel nemá zdaleka tolik popularity, jako jiné, profláklejší lodě ze Star Treku. Přiznám se že ani já jsem ji hned nepropadl, ale po tom, co ji uvedli jako hratelnou loď do STOčka a vznikla na její adresu báječná preview videa, tak jsem si ji oblíbil a moc se mi líbí právě i ty zákulisní informace o tom, jak vlastně funguje, jak vznikla, jaké má technologie atd. :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
komodor Praotec trekkie
Praotec trekkie - út 4. února 2020 - 20:56

Já jsem zvědav, jaká bude návaznost nové verze tohoto comicsu s připravovaným románem, který se bude v pátek křtít na ComicConu (případně se s nám překrývat). Podle anotace by se měl odehrávat zhruba ve stejné době, viz třeba tady [link] .

poručík Kasandra
Kasandra - st 5. února 2020 - 22:14

Super článok, ďakujem, mne to pomohlo pochopiť nejaké veci... dej noveho seriálu vyzera zatiaľ sľubne, ale dynamika je na môj vkus príliš pomalá a tak trochu je to nuda, ale rozhodne zaujímavé...pevne verím, že sa to rozbehne :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG