Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

RETRO: Trip by v Enterprise skončil stejně, i kdyby pokračovala

po 17. května 2010      autor: little borg      přečteno: 5642x      komentáře: 20

Charles "Trip" Tucker III Je to 5 let, co časopis TV Guide ve Spojených státech amerických přinesl rozhovor s producentem Rickem Bermanem a hercem Connorem Trinneerem (Charles 'Trip' Tucker III.) V interview mluvili o finále předčasně ukončeného seriálu Star Trek: Enterprise, o kontroverzní epizodě "These Are The Voyages..." Ano, už je to pět let, co tento projekt skončil... [Pozor následující článek obsahuje velké spoilery!]

Když se obou ptali na smrt šéfinženýra Tripa, Trinneer odpověděl: "Nejdřív jsem byl trochu v šoku a rozladěný z té volby, kterou udělali." Connor pak dodal: "Ale sobecky ty věci šly mimo mě. Jsem jediný, co odešel ve velkém... beze srandy. Dal jsem sbohem, jaké nedal nikdo jiný."

Rick Berman uvedl, že 'Trip' by zemřel, i kdyby Enterprise pokračovala. "Tenhle díl jsme napsali ještě dřív, než nám volali, že se seriál ruší," řekl Berman. "I kdyby nevolali, pořád by to bylo finále sezóny." Berman připomněl, že epizoda skáče v čase o šest let dopředu, takže Tripova smrt by nemusela učinit přítrž jeho působení v seriálu.

"A konečně, smrt není permanentní záležitostí," řekl Trinneer. "Spock zemřel v jednom Star Trek filmu a byl vzkříšen v dalším. Mluvíme přece o scifi. Stát se může cokoli!"

I přes tato slova spousta fanoušků finále seriálu nevzala dobře. Možná i z toho důvodu, že se jedná spíš o díl seriálu Star Trek: Nová generace a poslední díl nevzdává hold Archerovi a jeho posádce. Největší škoda ale je, že seriál vůbec předčasně skončil, když se děj tak slibně rozvíjel a mohl zaplnit mezery ve startrekové historii.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 17. května 2010
přečteno: 5642x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG