Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Prima Cool: Star Trek se vrátí na české televizní obrazovky

so 10. července 2010      autor: little borg      přečteno: 9243x      komentáře: 55

Prima Cool Ano, je to tak. Digitální televizní stanice Prima Cool se rozhodla odvysílat populární seriál Star Trek: Nová generace. Posádka hvězdné lodi Enterprise pod velením kapitána Jean-Luca Picarda se bude znovu prohánět vesmírem snad v dohledné době, a to v českém znění tak, jak ho známe. Fanoušci můžou jásat a my budeme čekat na bližší informace.

V současné době jen kabelová stanice AXN scifi vysílá v českém znění remasterovaný seriál Star Trek s původní posádkou kapitána Kirka. I to je velký úspěch. Doufejme, že Star Trek na českých obrazovkách opět zdomácní, jako tomu bylo v 90. letech.

Zdroj: Prima Cool
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 10. července 2010
přečteno: 9243x
komentáře: 55
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG