Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek 3: Kdo nahradí Abramse v režisérském křesle?

st 7. srpna 2013      autor: little borg      přečteno: 3786x      komentáře: 15

Rupert WyattDny běží a je stále jasnější, že J.J. Abrams neusedne do režisérského křesla u příštího Star Trek filmu. Kolize s natáčením sedmé epizody Star Wars ságy je s tímhle plánem zkrátka neslučitelná. I když si hlavouni studia Paramount přejí opak. Abrams tak podle všeho zůstane jen v roli producenta, na pokračování by se měla podílet i jeho společnost Bad Robot. Kdo se ale ujme režijní taktovky? Jeden vážný kandidát už je na obzoru, a jméno je to víc než zajímavé...

Rupert Wyatt. Že netušíte, kdo to je? Jeho asi nejznámějším počinem je bezesporu velmi úspěšný film Zrození planety opic. Zpráva je to postavená na pevnějších základech, než byly třeba spekulace o angažování Jona M. Chu, který Paramountu vydělal nemalé peníze snímkem G.I. Joe 2. Wyatt je ale rozhodně příjemnější volba. A lepší než řada rutinérů, kteří by po podobné příležitosti velmi rádi skočili a kterých jsou v Hollywoodu davy. (Vzpomeňme, že podobná situace byla třeba u filmu Star Trek: Nemesis a režie se nakonec ujal režijně nezkušený střihač Stuart Baird.)

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 7. srpna 2013
přečteno: 3786x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG