Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek 3 stále bez režiséra

út 17. prosince 2013      autor: little borg      přečteno: 2890x      délka: 1 min      komentáře: 32

Enterprise NCC-1701 v Abramsově Star TrekuStudio Paramount Pictures stále řeší, kdo natočí třetí celovečerní film s posádkou mladého kapitána Jima Kirka. Už dvě zajímavá jména jsou totiž podle všeho ze hry. Rupert Wyatt byl jedním z prvních, o kterých se spekulovalo. Autor Zrození planety opic by byl určitě skvělou volbou. A teď i Joe Cornish, který se jako scénárista podílel na Tintinovi nebo Ant-manovi, už zřejmě nemá zájem. Alespoň to píše Variety.

Přitom samotný producent J.J. Abrams si přál, aby ho nahradil Cornish. Podle Abramse je to talentovaný chlapík. Žádné další jméno možného režiséra se zatím nerýsuje. Ale jak je vidět na diskuzních fórech, někteří se stále nevzdávají návratu Nicholase Meyera (Star Trek II: Khanův hněv, Star Trek VI: Neobjevená země). Koho byste rádi viděli na režisérském křesle vy?

PS: Paramount by rád uvedl nový film k 50. výročí Star Treku, tedy v roce 2016. Otázkou je, zda to tvůrci stihnou.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 17. prosince 2013
přečteno: 2890x
komentáře: 32
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG