Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový seriál ponese název Star Trek: Discovery [VIDEO]

ne 24. července 2016      autor: Slávek      přečteno: 3848x      délka: 1 min      komentáře: 34

Star Trek: DiscoveryNa Comic-Conu byly odhaleny další zajímavé informace k chystanému seriálu. Vedoucí producent Bryan Fuller během včerejší panelové diskuze oznámil, že se nový startrekový seriál bude jmenovat Star Trek: Discovery. Název odkazuje na loď USS Discovery, nové plavidlo s registračním číslem NCC-1031. O jeho vzhledu se nemusíme dohadovat, současně totiž bylo uvolněno video, na kterém můžeme vidět testovací let Discovery…

USS DiscoveryDohadů ale teď nejspíš ještě přibude… Vzhled nové lodi je trochu nečekaný, a když vezmeme v potaz i nízké registrační číslo Discovery, můžeme si dovolit spekulovat, že se děj seriálu bude odehrávat před klasickou sérií. Měli jste po zhlédnutí videa tušení, že jste něco takového už někde viděli? Loď i stanici? Design se totiž velmi podobá koncepčním návrhům pro nezfilmovaný startrekový film v 70. letech. Schválně nahlédněte do starších článků Jak Star Trek málem předběhl Star Wars, 1. díl2. díl a dokončení.

Ještě doplním, že bylo potrzeno, že se nový seriál bude odehrávat v původním vesmíru, nikoliv v alternativním J.J. Abramse.

admirál flotily Slávek
autor: Slávek
vydáno: ne 24. července 2016
přečteno: 3848x
komentáře: 34
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG