Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rozšířený trailer na Discovery

ne 23. července 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1658x      délka: 1 min      komentáře: 38

Star Trek: DiscoveryJak se dalo očekávat, velký Discovery panel na Comic-Conu v San Diegu „odtajnil“ další trailer na nejnovější Star Trek seriál. Jedná se o prodlouženou verzi již známé upoutávky a rychlostí střihu a minimem mluveného slova je bohužel stejně nicneříkající jako předchozí ukázka. Nicméně se v San Diegu naštěstí uvolňují informace i z jiných zdrojů – například se nyní hodně hovořilo o Klingonech, kde všechno nasvědčuje tomu, že jejich nezvyklý vzhled souvisí s nějakým novým (či naopak prastarým) kultem ohně, takže se vlastně budeme dívat na nějaké „pra-Klingony“.

Víme už také, kdo bude partnerem první otevřeně přiznané gay postavy v dějinách Star Treku – a mužskou dvojici exomykolog – lékařský důstojník (doktor Hugh Culber ztvárněný Wilsonem Cruzem) asi dlouho nic z hlediska exotičnosti profesí netrumfne. Celých patnáct dílů Discovery bude vyprávět souvislý příběh a drama bude vycházet i z konfliktu postav – ale nakonec má být vždy ukázáno, jak dojít k řešení problému cestou lepšího porozumění…

Zdroj: Trekmovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: ne 23. července 2017
přečteno: 1658x
komentáře: 38
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG