Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Úvodní znělka k seriálu Picard [VIDEO]

čt 23. ledna 2020      autor: omi      přečteno: 1582x      délka: 1 min      komentáře: 14

Dnes měl premiéru seriál Picard, a tak už jste možná někteří viděli první díl, nicméně pojďme se podívat na úvodní znělku k seriálu, která je trochu netradiční. Vizuálně je pomalejší, spíše po vzoru znělky Discovery, a podobně jako tato znělka zobrazuje některé dílčí objekty, s kterými se postupně setkáme v seriálu. Začíná pohledem na Picardovu vinici, následuje přesun k Romulany ovládané krychli, pokračuje zřejmě tvorbou v traileru zmiňovaných syntetiků, pravděpodobně zničením Marsu a končí samotným Picardem. Vše je dohromady propojeno skleněnými střípky, které na počátku odpadají, prostupují všemi scénami a na konci se skládají. I zvukově je znělka velmi klidná a pomalá. Rozhodně to není startreková znělka, na které jsme zvyklí. Sami jsme zvědaví, zda zůstane v průběhu sezóny stejná, nebo se bude jako u Discovery v průběhu měnit. Co si o ní myslíte? Líbí se vám?

Zdroj: TrekCore.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 23. ledna 2020
přečteno: 1582x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Jak se Star Trek změnil a proč se to fanouškům nelíbí [VIDEO]  -  čt 9. dubna 2020
Picard a jeho svět  -  pá 31. ledna 2020
Trailer na Star Trek: Picard [VIDEO]  -  ne 21. července 2019
Teaser na seriál Star Trek: Picard [VIDEO]  -  pá 24. května 2019
Star Trek: Picard má oficiální název a vysílací platformu  -  čt 16. května 2019
Picard zpátky ve formě  -  čt 14. února 2019
Začíná se pracovat na novém seriálu s Picardem  -  út 25. září 2018
Patrick Stewart se oficiálně vrací do role Picarda  -  ne 5. srpna 2018

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG